• Droga do przemysłu 4.0 prowadzi poprzez rozwój produktu.

    Dlaczego przedsiębiorcy powinni stawiać na redefiniowanie struktur w swoich procesach.

  • Z prędkością 350 KM/H w ścianę

    Albo: jak właściwie testuje się materiały CFK w Lamborghini?

Jesteśmy do Waszej dyspozycji, nie tylko wtedy, gdy nas potrzebujecie

Aby jak najlepiej wspierać Was w trakcie współpracy z Firmą EDAG, w obszarze usług proponujemy Wam działania, które znacznie wykraczają poza prace konstrukcyjno-rozwojowe. Czy to kompleksowy nadzór projektowy, czy zarządzanie jakością, w których przy każdym projekcie gwarantujemy dotrzymanie terminowości i jakości, przygotowanie i zestawienie materiałów informacyjnych o Waszym produkcie, albo usługi doradztwa w zakresie Waszych procesów produkcyjnych: wspieramy Was naszymi usługami, byście w perspektywie osiągali jeszcze lepsze wyniki.

Zarządzanie projektami

Rynek samochodowy cechuje wzrost ilości odmian i różnorodność modeli. Klienci życzą sobie wysoce zindywidualizowalnych pojazdów i szerokiej palety możliwego wyposażenia.

więcej

Zarządzanie procesami i danymi o produktach

Zarządzanie procesami i danymi o produktach w rozwoju pojazdów tworzy, kieruje, nadzoruje i poprawia procesy rozwoju. Celem jest osiągnięcie stałej orientacji procesów, gdyż w efekcie odbija się to pozytywnie na jakości produktów. Także osiąganie ambitnych etapów nie musi być dziełem przypadku, lecz może zostać zapewnione przez konsekwentną orientację na realizowane procesy. Nie jednorazowo, a zawsze.

więcej

Zarządzanie jakością

Jakość traktowana serio wpływa wymierni na zadowolenie klienta. Tym bardziej zależy nam na tym, by mimo zredukowanego czasu rozwoju i wzrastającej różnorodności modeli spełnić wysokie wymagania jakościowe. Dla efektywnych działań w zakresie zarządzania jakością niezbędny jest ogląd całego cyklu życia produktu.

więcej