• Z prędkością 350 KM/H w ścianę

    Albo: jak właściwie testuje się materiały CFK w Lamborghini?

  • EDAG SOULMATE

    gdy samochód staje się nagle lepszy niż smartfon

  • Droga do przemysłu 4.0 prowadzi poprzez rozwój produktu.

    Dlaczego przedsiębiorcy powinni stawiać na redefiniowanie struktur w swoich procesach

ŚWIADCZENIA

Co oferujemy naszym pracownikom:

Rodzina i praca zawodowa idą u nas w parze

Wiemy, że połączenie życia rodzinnego z pracą zawodową jest dla wielu rodziców dużym wyzwaniem. Jesteśmy Firmą przyjazną rodzinie. Uważamy, że kariera zawodowa i wychowanie dzieci nie powinny się wzajemnie wykluczać i dlatego też oferujemy naszym pracownikom elastyczny czas pracy, a w razie potrzeby możliwość załatwienia nagłych spraw rodzinnych w ciągu dnia.   

Dalsze kształcenie jest w EDAG obowiązkiem

Oferowane przez nas  możliwości dalszego rozwoju są bardzo zróżnicowane, począwszy od szkoleń ogólnych „przy pracy” , aż po specyficzną metodykę projektów i narzędzi, niezbędnych do ich realizacji. Dodatkowo oferujemy także warsztaty dla kadry kierowniczej, a w każdym z naszych oddziałów, kursy języka niemieckiego dla wszystkich pracowników.

Pakiety socjalne

Kładziemy duży nacisk na pakiety socjalne otaczające opieką naszych pracowników, w tym możliwość korzystania z ubezpieczeń grupowych i indywidualnych. Chętni mogą korzystać z programu MultiSport oraz uczestniczyć we wspólnych spotkaniach sportowych takich, jak np. gra w piłkę nożną. Wypoczynek po pracy i integracja załogi są dla nas ważną sprawą, dlatego też dofinansowujemy urlop oraz różne wyjścia kulturalne (koncert, teatr itp.), jak również organizujemy spotkania w pracy i poza Firmą, w czasie których  każdy może w gronie koleżanek i kolegów porozmawiać na tematy  pozazawodowe. Istotne dla poszczególnych pracowników wydarzenia prywatne, jak np. ślub, powiększenie rodziny, czy urodziny stają się ważnymi wydarzeniami firmowymi. W pracy spędzamy dużą część naszego życia, dlatego dbamy o to, aby każdy z nas przekraczał próg Firmy chętnie i z uśmiechem na twarzy.