• Z prędkością 350 KM/H w ścianę

    Albo: jak właściwie testuje się materiały CFK w Lamborghini?

  • EDAG SOULMATE

    gdy samochód staje się nagle lepszy niż smartfon

  • Droga do przemysłu 4.0 prowadzi poprzez rozwój produktu.

    Dlaczego przedsiębiorcy powinni stawiać na redefiniowanie struktur w swoich procesach

Możliwości

Spraw, by mobilność stała się jeszcze lepsza! Jako jedna z wiodących na świecie, niezależnych firm badawczo-rozwojowych  i poważny pracodawca w przemyśle motoryzacyjnym, oferujemy nie tylko ciekawe wyzwania na polu konstrukcji inżynierskich, ale także silną strukturę Firmy i liczne możliwości rozwoju kariery w jednej z najważniejszych branży na świecie. Czy będziesz zajmować się rozwojem pojazdów przyszłości, czy też niezbędnych do dla nich urządzeń produkcyjnych: u nas radość z mobilności jest na pierwszym miejscu. Jeśli i Ty wniesiesz ją przyłączając się do nas, oczekuj fachowych wyzwań, interesujących zadań i renomowanych klientów, dla których chcemy wspólnie osiągnąć jeszcze więcej. Będziemy się cieszyć z Twojej aplikacji!

Start w życie zawodowe EDAG-a jako...

... uczeń, student, absolwent czy też osoba doświadczona zawodowo- u nas każdy dostaje swoją szansę. Oferujemy właściwe możliwości proporcjonalnie do stopnia zaawansowania doświadczenia i umiejętności. Dzięki temu w 2016 roku zostalismy odznaczeni drugim miejscem w kategorii motoryzacyjnej jako "Najlepszy Pracodawca".

Studenci i absolwenci

Studiujesz i jesteś tak samo zafascynowany motoryzacją jak my? Chcesz osiągnąć coś więcej w ekscytującej dziedzinie? Niezależnie od tego, czy w środowisku technicznym, czy też na stanowisku kierowniczym, EDAG oferuje perspektywy kariery z różnorodnymi możliwościami rozwoju. Jesteśmy szczęśliwi, mogąc zaoferować  młodym i ambitnym ludziom już we wczesnym etapie uzupełnienie ich wiedzy teoretycznej i praktycznej. W ramach stażu czy też praktyk studenckich możesz poznać wyzwania Twoich przyszłych zadań oraz ukierunkować swoje osobiste cele. Pomożemy Ci w tym!

Profesjonaliści

Początkujący czy też profesjonalista - po ukończeniu studiów znajdujesz się już w takim punkcie, że wiesz co jest dla Ciebie ważne. Znasz swoje osobiste i zawodowe cele i chcesz zrobić następny krok. Szukasz przy tym obiecujących perspektyw, nowych wyzwań i zmotywowanego otoczenia, w którym chcesz się dalej rozwijać? Jesteśmy w stanie zaoferować Ci możliwości praktycznego wdrożenia Twojej wiedzy oraz zdobycia nowych technicznych umiejętności. Nasza gama klientów i międzynarodowe środowisko umożliwią Ci indywidualną ścieżkę kariery z długotrwałymi i różnorodnymi perspektywami.