• EDAG SOULMATE

    gdy samochód staje się nagle lepszy niż smartfon

  • Materiał z którego wykonana jest zmiana

    EDAG Light Cocoon może stać się paradygmatem zmian dla przyszłości mobilności

MOBILNOŚĆ ELEKTRYCZNA

Perspektywa nowej, mobilnej generacji

W czasach, gdy zapasy paliw kopalnych spadają i drożeją, mobilność elektryczna uchodzi za ważny składnik zmian energetycznych. Perspektywa prawie bezemisyjnej mobilności, która w najlepszym przypadku opierałaby się na odnawialnych źródłach energii jest nie tylko istotna społecznie - zapewnia też przyszłą konkurencyjność przemysłu motoryzacyjnego i jego centralną pozycję na międzynarodowym rynku. 

Jako jedno z pierwszych niemieckich biur konstrukcyjno-rozwojowych związaliśmy się z tematem mobilności elektrycznej już w roku 2010, tworząc nasze Centrum Kompetencji "E-Mobility". W ten sposób postrzegamy się nie tylko jako prekursor innowacyjności, ale także jako niezależny łącznik pomiędzy przemysłem motoryzacyjnym, producentami energii, dostawcami specjalistycznych zespołów, ale i użytkownikami.

Dzięki własnym koncepcjom rozwiązań napędów, architektur pojazdów, sposobów integracji, karoserii, i zagadnień bezpieczeństwa temat stale rozwijamy dalej. I pracujemy wspólnie z naszymi klientami nad urzeczywistnieniem wizji, które trwale odznaczą się na wizji mobilności następnych lat.