• EDAG SOULMATE

    gdy samochód staje się nagle lepszy niż smartfon

  • Materiał z którego wykonana jest zmiana

    EDAG Light Cocoon może stać się paradygmatem zmian dla przyszłości mobilności

Partner rozwojowy dla samochodowego świata

Ten, kto dziś dba o rozwój mobilnego świata, nie może być wyłącznie motywowany techniką. Coraz bardziej złożone wymagania rynkowe, pragnienie indywidualizmu i świadomość zrównoważonego rozwoju odbijają się na rozwoju podobnie, jak postęp technologiczny. Nie można dziś po prostu zbudować jakiegoś samochodu - musi się wiedzieć, dla kogo jest on przeznaczony. I potrzebne jest odpowiednie nastawienie by zrozumieć, czego rynek rzeczywiście potrzebuje.

Jako największy w Niemczech niezależny partner konstrukcyjno-rozwojowy światowego przemysłu motoryzacyjnego wiemy doskonale do czego dąży się przy rozwoju przyszłościowych samochodów. Naszą specjalnością jest  kompleksowy rozwój pojazdów: doradzamy i wspieramy naszych klientów od pierwszej idei do gotowych prototypów i posiadamy razem z naszymi siostrzanymi przedsiębiorstwami EDAG Production Solutions i BFFT wiedzę w obszarze rozwoju elektroniki, oraz budowy i instalacji oprzyrządowania produkcyjnego.

Ta całościowa wiedza na temat rozwoju i produkcji samochodów pomaga nam znaleźć właściwe rozwiązania dla Państwa. Nie jeden raz, ale zawsze.