• 50 YEARS EDAG: TOMORROW NOW.

  • EDAG SOULMATE

    gdy samochód staje się nagle lepszy niż smartfon

  • Z prędkością 350 KM/H w ścianę

    Albo: jak właściwie testuje się materiały CFK w Lamborghini?

EDAG ENGINEERING Polska Sp. z o. o.

INŻYNIERIA MA DLA NAS JEDEN CEL: ULEPSZENIE

Jesteśmy ekspertami w rozwoju pojazdów, produkcji i optymalizacji Państwa procesów. Jeśli chodzi o rozwój motoryzacyjny, potrzebują Państwo kogoś, kto rozumie mobilność jako całość. Rozwój z pasją. To jesteśmy my.

Zintegrowany rozwój produkcji pojazdów, instrumenty pochodne, moduły i ich optymalizacja- to nasza specjalność. Doprowadziła ona do tego, kim obecnie jesteśmy: rozpoznawalny, niezależny ekspert w dziedzinie inżynierii przemysłu motoryzacyjnego.

Oraz Państwa rozmówcą odnośnie mobilności w przyszłości!


EDAG Engineering – samochód marzeń.

(26 MB / 02:12 min)

50-LECIE EDAG

EDAG rozpoczynał swoją działalność od prostego pomysłu i głębokiego przekonania: chce z kunsztem inżynierskim tworzyć coraz doskonalsze samochody. 
Wizjonerskie spojrzenie w przyszłość, wszechstronność i holistyczne podejście inżynieryjne zawsze kształtowały wizerunek firmy EDAG. Od czasu założenia w 1969 r. przez lata, Firma stała się jednym z największych, niezależnych dostawców usług inżynieryjnych dla przemysłu motoryzacyjnego i kreatorem przyszłej mobilności. 
EDAG tworzy historię. Każdego dnia. I to od 50 lat.


50 Years EDAG – Tomorrow Now.

(33.7 MB / 04:04 min)

Internet zrewolucjonizuje w przyszłości samochód w podobny sposób, jak już zmienił nasze życie codzienne poza światem motoryzacyjnym. Przy tym,...

więcej

Bezkompromisowy przekaz dla lekkiej konstrukcji przyszłości. Prowokujący, zwariowany, awangardowy, a przede wszystkim ultralekki

więcej